محل تبلیغات شما

جوک های جدید و خنده دار

جوک جدید وخنده دار

یارو به رفیقش می گهمن یه تمساح پیدا کردم چیکارش کنم؟ میگه ببرش باغ وحش. فردا رفقیش می گه بردیش؟ یارومی گه : آره ، تازه امشب هم می خوام ببرمش سینما !

یارو با رفیقش به تاکسیمیگن 3 نفر تا تجریش چقدر میگیری؟ راننده میگه: شما که 2 نفر هستید ! یارو میگه:مگه خودت نمیخوای بیای  

یارو رفته بوده تئاتر،دوستش ازش می پرسه: چطور بود؟

یارو میگه: خوب بود، ولیآخرش رو نفهمیدم چی شد. قست اول که تموم شد یک پلاکارد نشون دادن که نوشته بود:"پرده دوم، دو سال بعد" من دیگه حوصله نداشتمدو سال صبر کنم اومدم بیرون!

تو شهر یارو  شهرداری برای اولین بار چرخ فلک نصب می کنن. یاروبه شهرداری زنگ می زنه می گه دستتون درد نکنه، از وقتی پنکه بزرگه رو نصب کردین هواخیلی خنک شده!

یه روز یارو به پسرشمی گه این جوری که تو داری درس می خونی در آینده حتی یه گوساله هم نمی شی

یارو میره رستوران بهگارسون میگه آقا جوجه دارید  گارسون میگه بله میگه دونشبدید نمیره  .

یارو میمیره. شب اولقبر ۶۲ تا فرشته میان سراغش. ۲ تاشون سوال می کردن ۶۰ تاشون حالیش می کردن!!!

یارو  میره کله پاچه فروشی، یارو بهش میگه: قربون چشمبگذارم؟ میگه: نه آقا! حداقل صبر کن من برم قایم شم!

یارو  می خواسته بره مغازه میبینه  رودیوار نوشته علی با ماست  حسین با ماست  حسن با ماست  میره تو مغازه میگه آقاببخشید شما ماست خالی ندارید؟

یارو  را  برقمی گیره مامانش می گه ننه جون ولش نکن همین بود که باباتو کشت

یارو خواب میبینهداره بازی میکنه باباش رو میکُشه میره مرحله بعد. از خواب بلند میشه میبینه باباشجلوش نشسته میگه اه سیو نکردم.

یارو تا وارد خیابونیکطرفه میشه پلیس میگرتش ، پلیسه میگه کجا با این عجله؟
میگه هر جای می خواستمبرم دیگه دیر شده ببین همه دیگه دارن برمی گردن

یارومیره لباس‌فروشی، میگه: ببخشید شلوار نخی دارید؟ میگه: بعله.  یارو میگه: قربونت دو نخ به ما بده!

به یارو میگن با حیدر جمله بساز: میگه من رفتنمدرَ خونه ی دوستم هی درَ زدم کسی باز نکرد  میگن نه با آقا حیدر  میگه رفتم آقا   هییییییییی درَ زدم ولی کسی باز نکرد.

مناجاتیارو : خدایا گناهانم را نادیده بگیر همانگونه که دعاهایم را نشنیده می گیری.

یارو  میره دکتر میگه : آقای دکتر هیچ کس منو تحویلنمی گیره . دکتره میگه : نفر بعدی !!!

بهیارو  میگن اگه تو دریا ه دنبالت کنه چیکار میکنی ؟ میگه میرم بالای درخت   میگن اونجا که درخت نیست میگه مجبورم می فهمی مجبورم

یارو  میره بالای پل عابر پیاده داد می زنه حالا منخر،من نفهم، آخه شما اینجا رودخانه می بینید که اومدین روش پل زدین

یارو از بچش می پرسه چند سالته ؟میگه 130 ترکه می گه من همسن سال تو که بودم   16017  سالم بود.

یارو  پرتغال پوست می کنده ، هیخدا خدا می کرده موز باشه.

از یارو می پرسن میدونی چرا روی خیابان ولی عصر این اسمو گذاشتن؟می گه چون صبح و ظهر هیچ خبری نیست  ولی عصر! بیا ببین چه خبرِ

پلیس جلوی یارو رو می گیره میگه کارت ماشینَ ، گواهی نامهَ ، بیمه.

میگه چی کار کنم ؟جمله بسازم؟!!!

یارو تصادف میکنه پلیس میاد میگه کدومتون مقصرید  یارو می گه به تقصیرم چون که خواببودم.!!!!!!!!!!!!!!

یارو  می خواسته نماز بخونهمیگه: الحمد الله رب العالمین خدایا سرتو درد نیارم ولا الضالین.

یارو میره مسابقه ی مسابقه قرائت قرآن ، شلوار ورزشی می پوشه.

تو  تولد یارو بهش میگن تولدت مبارک !!  میگه خیلی ممنون تولد شما هم مبارک.

یارو  را می فرستن دنبالنخود سیاه پیدا میکه.

قاضی: چرا با سر زدی توی صورت دوستت؟ یارو : جناب قاضی خودش می خواستهر وقت من را می دید می گفت: یه سری هم به ما بزن.

یارو پلیس مخفی می شه الان سه سال ازش خبری نیست

به یارو میگن چرا زشتی؟ میگه وقتی کوچک بودم تو بیمارسان عوضمکردن!!!!!!

به یارو  میگن متاهلی یامجرد؟

میگه: به نام خدا کشـــــــــــــاورزم

یارو  دست می اندازه دور گردننامزدش بلد نیست چی بگه

میگه:گردنتو بشم

به یارو میگن خیلی مردی میگه ما بیشتر

بهترین آموزش اکسس و اکسل + دانلود رایگان pdf

زندگی نامه ی امام رضا (ع)

زندگی نامه ی حضرت علی (ع)

یارو ,  ,میگه ,گه ,تو ,، ,  یارو ,می گه ,  به ,به یارو ,یارو  میره

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Elizabeth's life پادگان جوادنیا قزوین #خاطرات خدمت سربازی فروش حیوانات خانگی | فروش سگ و گربه خانگی دفتر وکالت بین المللی ایزدی orwarbartca دختر مسیح وبلاگ نمایندگی شیراز حیدربابا tnevasraimon desptomucomp